Skip to main content

HEALTH STATION

Vaistinėms, gydytojams ir viešai prieinamoms vietoms

  • Kraujo spaudimo stebėjimas
  • SpO2 ir arterijų patikra
  • Gliukozės kiekio kraujyje stebėjimas
  • Svorio ir kūno riebalų patikra
  • Temperatūros matavimas

Rossmax Health station

„Sveikatos Stotelė“ vienoje sistemoje sujungia kraujospūdžio stebėjimą, SpO2 ir arterijų stebėjimą, gliukozės kiekio kraujyje stebėjimą, svorio ir kūno riebalų patikrą, taip pat ir temperatūros matavimą. Sveikatos stotis gali būti patalpinta vaistinėse, klinikose/ligoninėse/gydytojų kabinetuose, viešose vietose, pavyzdžiui, treniruoklių centruose, sporto klubuose ir parduotuvių tinkluose. Be to, sveikatos stotelė puikiai tinka ir slaugos namams.
Tai padeda pritraukti galutinius vartotojus išbandyti „Rossmax“ „Bluetooth“ produktus prieš perkant įrenginį ir tapti „Rossmax healthstyle APP“ nariais. „Health Station“ yra dviejų versijų ir standartiškai aprūpintas spausdintuvu ir fotoaparatu. NFC skaitytuvas, „Smart Card Reader“ ir brūkšninio kodo skaitytuvas yra pasirenkami. Pasibaigus matavimams, klientai gauna atspausdintą kvitą ir gauna QR kodą su matavimo rezultatais.

DELUXE

Jutiklinis ekranas 27“ FHD
Rossmax
Health Station

DESKTOP

Jutiklinis ekranas 15.6“ FHD
Rossmax
Health Station

MEDICAL KIT

Licensed Software included
Rossmax
Medical Kit

APP FOR IOS & ANDROID

Rossmax Healthstyle APP

Naudodami "Rossmax healthstyle APP" galite stebėti savo kraujospūdį, gliukozės kiekį kraujyje, SpO2, svorį ir temperatūrą tik vienoje programoje. Produktai yra lengvai prijungiami per „Bluetooth“, o duomenų perdavimas realiuoju laiku - vos vieno mygtuko paspaudimu. Galite bendrinti diagramas ar duomenis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra normali temperatūra? | Kodėl reikia matuoti kūno temperatūrą? | Kiek tikslūs termometro matavimai?
Norite sužinoti daugiau?
Tiesiog aplankykite mus @